Niania a wykształcenie

Forum » Anonimowe nianie

Witam.Dlaczego nikt nie chce zatrudnić niani która jest po szkole zawodowej?Czy ludzie (nianie)po "zawodówce"są gorszymi ludżmi ( nianiami?)Takie odnoszę wrażenie. Kiedy tylko wspomnę że skończyłam szkołę zawodową Panie dziękują za rozmowę a niektóre nawet rozłączają się nie mówią nic....brak kultury....(tu serdecznie pozdrawiam pewną panią z Warszawy)Wykształcenie to nie wszystko Drogie Mamy. Może czasem warto dać szansę takiej osobie.Pozdrawiam Małgorzata

30.09.2015 15:22

Zgadzam się całkowicie. Wykształcenie nic nie oznacza. Zatrudniliśmy trzy nianie. Pierwsza super wykształcona, i była rzeczywiście super. Uczymuje z nia do dziś przyjazne kontakty. druga, pedagog z wykształcenia, była dziwna, tym bardziej że miała jakieś zaburzenia. Trzecia, starsza kobieta, bez tytułów magisterskich, i super było.

29.02.2016 21:34
Wszystko zalezy od wymagan rodzicow. Osoba nie wyksztalcona moze swietnie zajac sie dzieckiem bo to nie wyksztalcenie decyduje czy ktos umie / lubi spedzac czas z dzieckiem ale sposob podejscia do nich i milosc do tej pracy.
01.03.2016 08:15
« Back to the topic list