Drodzy Użytkownicy serwisu hireSitters.com

Codziennie grupa ekspertów działu IT pracuje w pocie czoła nad usprawnieniem serwisu. Z każdym dniem nasza strona prezentuje się coraz lepiej. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zamieścić pierwsze oferty pracy, a Wy, Drodzy Użytkownicy, rozpocząć aktywne poszukiwania.

Chciałabym przypomnieć, że profil który tworzycie w serwisie jest Waszą wizytówką i stanowi pierwsze źródło informacji o Was i Waszym doświadczeniu. Dlatego jest on niezmiernie ważny dla potencjalnego pracodawcy i decyduje o tym czy pracodawca się z Wami skontaktuje czy też nie. Dlatego gorąco Was namawiam do uzupełniania profili. Niezbędnym minimum jest zamieszczenie informacji dotyczącej:

• typu zatrudnienia (kontrakt o pracę czy wyjazd na program au pair)
• kraju do którego jesteście gotowi wyjechać
• znajomości języków obcych
• daty rozpoczęcia pracy
• zakresu obowiązków jakiego jesteście gotowi się podjąć, itd.

Ponieważ podjęcie pracy za granicą (niezależnie czy jest to program au pair czy tradycyjna umowa o pracę) jest nieco bardziej skomplikowane i wymagające niż znalezienie pracy w Polsce, potencjalny pracodawca powinien mieć możliwość uzyskania szeregu informacji na Wasz temat zanim podejmie decyzję o zatrudnieniu. Dlatego ważne jest umieszczenie informacji na temat Waszego wykształcenia, doświadczenia w pracy z dziećmi, a także zainteresowań.

Ponieważ pracodawcy zamieszczający ogłoszenia na Sitters.pl z reguły nie są polskojęzyczni warto zamieścić informację w języku angielskim, bądź języku urzędowym kraju do którego się wybieracie. Może warto poprosić kogoś o pomoc przy uzupełnianiu profilu, jeżeli uważacie że Wasze zdolności językowe nie są wystarczające.

Gorąco zachęcamy do uzupełniania profili
Ekipa Pomocni.pl